A héten minden évfolyamon befejeződtek a tekós osztályok érettségi és technikusi vizsgái.
Elsőként a szakképzésben tanuló, érettségire épülő kétéves logisztikai technikus tanulóink vizsgáztak, akik közül többen a Neumann János Egyetemmel kötött megállapodás részeként okleveles technikus minősítést kaptak, a vizsgák sorát a gimnáziumi és a közgazdasági technikumi tanulóink zárták. Velük együtt a 12. és 13. évfolyamon több, mint 210 tekós tanuló számára zárult le a vizsgaidőszak.








